Punten Naam Boot Rating Tijd Gecorrigeerd
2 Ronald van Gorkom Laser NAT. 109 00:49:08 00:45:04
4 Erwin Jager Contender 103 00:48:10 00:46:45
10 Rein van der Laan & Tim van Marwijk Laser Tasar “Soekeloekie” 101 00:50:19 00:49:49
11 Paul Brink Laser NAT. 109 00:53:17 00:48:52
14 Hessel Middendorp Laser NAT. “dude” 109 00:55:09 00:50:35
16 Djulita van der Lende Splash 116 00:59:24 00:51:12
17 Wanda & Frits Jager Efsix 106,5 00:54:33 00:51:27
20 Dirk Vedder Laser NAT. “Sloerie” 109 00:56:40 00:51:59
21 Bouwe & Huub Hurricane 5.9 “Poco Loco” 88,8 00:46:08 00:52:25
21 Floor Bos Splash Chiquita 116 01:00:53 00:52:29
23 Rudy van der Lende X4 “Bla-Bla” 112 00:59:01 00:52:41
26 Wisse van der Valk & Jan Meindert Yngling 108 00:57:52 00:53:34
27 Martijn & Kor de Boer BM 12m2 “Ielshud” 136 01:12:08 00:53:02
27 Jeph Wolke Laser NAT. 109 00:58:38 00:53:47
28 Albert Schootstra Laser NAT. 109 00:59:03 00:54:10
29 Djoeke Middendorp Sunfish 120 01:04:41 00:53:54
33 Jeroen Nachbar Finn 108 00:59:28 00:55:03
33 Wouter & Hans Niessen Simoun “485” 102 00:58:45 00:57:35
35 Wietse de Boer Flash 112 01:02:30 00:55:48
39 Freek Bos & Rinus Boidin Randmeer Touring “Panacee” 110,5 01:02:06 00:56:27
39 Deirdre en Sebastiaan Bezemer Varuna 500 “la Pituite” 132 01:16:35 00:58:01
45 Tsoerd, Arien, Jilde v.d. Kooy & Grytsje Lieuwen Randmeer NAT. “Aebe” 107 01:05:21 01:01:04
45 Timen Hartog Finn 108 01:06:05 01:01:11
48 Dick Netz & Damio Buch RS Feva XL 105 01:05:00 01:01:54
51 Eric Pot, Ton de Jager & Rob van Tessel Randmeer NAT. 107 01:09:45 01:05:11
54 Koen Kruis & Rens Veeke Stern “Furieus” 116 01:17:17 01:06:37
52 + 4 Andre en Margreet van der Linden Randmeer NAT. “Den rooden hoed” 107,5 01:11:35 01:06:54
57 J. Ludema & P. Fenestra 16m2 Touring “Kolmar” 113 01:17:18 01:08:24
59 Martijn & Bram Lousink Polyvalk 108 01:14:19 01:08:48
59 Jaap Broertjes, Chrishin & Lisan v. Ark Polyvalk 108 01:14:28 01:08:57
60 Jesse & Nynke v.d. Berg Centaur “De centauer” 112,5 01:18:43 01:10:16
62 Lenie Janssen Splash “Plas” 116 01:21:31 01:10:16
64 Joke van Leeuwen & Frans de Rooij 420 110 01:17:40 01:10:36
69 Ron & Sjors van der Heijden Polyvalk 108,5 01:20:21 01:14:23
71 De paarse pimpernel Polyvalk “Schwerf” 108,5 01:22:03 01:15:58
72 Helma van Marwijk Polyvalk “IXXI” 108 01:25:48 01:19:26
Ruurd, Auke & Victor Abma Polyvalk 108 DNF + DNF
Leo Tanis & Hans van Fulpen Polyvalk “Johnny Sailor” 108 DNS + 00:29:25
Emmelie Langerak & Albert Kalsbeek Laser NAT. “Adjovie” 109 DSQ + 00:32:36
Klaas Alkema Laser NAT. 109 DSQ + DNS